Buradasınız
Ana Sayfa > Eğlence > Steam Üzerinden Oynanılan En İyi 5 Ücretsiz Oyun

Steam Üzerinden Oynanılan En İyi 5 Ücretsiz Oyun

Son 15 yılda bilgisayar ve konsol oyunlarında büyük bir gelişme yaşandığına hepimiz şahidiz. Ördek avladığımız atarilerden hareket sensörlü  konsollara geçişimiz ve bu süre arasında oynadığımız oyunların değişimi göz ardı edilecek gibi değil.  Bilgisayar oyunları için CD alıp saatlerce yüklemeye çalışmamız ve aldığımız oyunların crackleri için bilgisayarımıza indirdiğimiz onca programın bilgisayarlarımıza zarar vermesi bizi oyun oynamaktan soğutuyordu çoğu zaman. İşte tamda bu zamanlarda Steam imdadımıza yetişti. Kendi ürettikleri oyunları ve aklınıza gelebilecek birçok oyunu interaktif  bir şekilde biz oyun severlere sunan Steam, alanında rakipsiz diyebiliriz. CD veya herhangi bir crack programına ihtiyaç duymadan kendi serverları üzerinden indirmemize olanak sağlamaları oyun severler için tam anlamıyla ‘zahmetsiz bir oyun zevki ‘ anlamı taşıyor. Steam üzerinden yayınlanan birçok oyun telif hakları yüzünden ücretli fakat farklı türlerde en güzel 5 ücretsiz oyunu sizin için derledim.

  1. DOTA 2

MMPORG oyun severlerinin Steam üzerinden oynadığı en popüler oyun olan DOTA 2’ye 1. sırayı vermesem haksızlık etmiş olurdum. Gerek oyun grafikleri gerekse oyun içi arayüz kolaylığı ile DOTA 2, ücretsiz MMPORG oyunları arasında en fazla oynanan ve sevilen oyun.

Oyunla ilgili sayfa ve oyunu indirmek için burdan alalım seni

 

2.TEAM FORTRESS 2

Valve’nin biz oyun severlere ücretsiz olarak sunduğu muhteşem bir oyun. Online olarak oynanabilen bir FPS oyunu olması , Quake modu olan TeamFortress’ın devamı olması ve her şeyden öte ücretsiz olması bizler için biçilmiş kaftan 🙂

Oyunu indirmek isteyenler buradan gitti.

 

3.WAR THUNDER

Eşsiz bir multiplayer uçak savaşı oyunu olan War Thunder, bütünüyle 2. Dünya Savaşını konu alıyor. Söz konusu savaş sırasında ülkeler arasında ki en önemli rekabet kuşkusuz hava saldırılarıydı. Oyunda bize bunu çok güzel bir şekilde gösteriyor.

Oyun için  tık tık.

 

4.WARFRAME

Kuş gibi uçarken tavşan gibi zıplamak , Samuray gibi kılıç savururken Desperado gibi silah kullanmak.. Daha başka bir şey söylemeli miyim ?

Oyun için buraya tıklaman yeterli.

 

5.ADVENTURE CAPITALIST

Al-Sat-Kar et. Ucuza al pahalıya sat. Yok öyle ‘ 3 kuruşa 5 köfte’.. Ne kadar ekmek o kadar köfte 🙂 Kapitalizm hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

Kapitalist iş adamları başvuru formu için  buraya tıkla 🙂

 

Paylaşmak mı istedin?Share on Facebook7Tweet about this on Twitter

Yorumun Varsa Sessiz Kalma

Top