Buradasınız
Ana Sayfa > Teknoloji > Oyunlar > Playstation 4 Almak İçin 5 Sebep

Playstation 4 Almak İçin 5 Sebep

ps4Herkes oyun oynar. Oynamadığınızı sandığınız anda bile , beyniniz sıkıntıdan kaçış mücadelesi vermek için uzak hayallere dalarak, bir oyun yaratmıştır bile. Bugüne kadar oyun konsolu olmayan, oyun oynamak isteyip karar veremeyenler işte bu yazımız sizlere. Xbox mı ? Wii mi ? Yoksa bilgisayar mı toplasam ? Cevabımız Playstation 4.

 

 

 


Sebep 1 ; Grafikler-Oyun Tabi ki oyunların grafik kaliteleri… Playstation 4 ile birlikte çıkan bir çok oyun diğer konsolların veremeyeceği oyun zevki ve grafikleriyle birinci sebebimiz oluyor.

 infamoussecondson

Örnek olarak infamous Second Son’ı verebiliriz.

Sebep 2; Sony Plus-Bedava Oyunlar Playstation 3 sahiplerininde bildiği üzere Sony bir çok bedava oyunu kullanıcılarına sunmaktadır. Plus hesabınız varsa artık sizde birer oyuncusunuz ! Üstelik plus üyelik çok ucuz ve hakkını veren bir üyeliktir.

Sebep 3; Uzun süre-Ps3 performasından çok yüksekte Sony çok uzun bir aradan sonra konsol çıkardı ve bu sayede bir çok hatayı düzeltti.Ayrıca ps3 e göre inanılmaz bir performans artışıda görülüyor.

Sebep 4; Ps4 Kolları – Dualshock 4 

Dualshock4

Sebep 5; Fiyat-Kalite Fiyatına göre diğer konsolların fiyatı ve performansına bakınca bir adım önde. Bu durum bazen ülke koşulları yüzünden değişmekte ama biz çıkış fiyatına bakarak bu yorumu yapabiliriz.

Paylaşmak mı istedin?Share on Facebook0Tweet about this on Twitter

Yorumun Varsa Sessiz Kalma

Top