Buradasınız
Ana Sayfa > Ekonomi > Intexcoin Nedir? Soru-Cevap 1

Intexcoin Nedir? Soru-Cevap 1

Intexcoin nedir? Şimdi ise beklenen yazılar geliyor artık. Bu makaleleri okuyarak intexcoin yolunda neler yaşadım, neler yapıyoruz daha iyi anlayabilirsiniz. Öncelikle yazımı yazmadan önce kısa süredeki ilgi ve alakalarınız, talepleriniz için teşekkür etmek istiyorum. Uzun zamandır intexcoin ile ilgili yazı çalışmalarımı sürdürüyorum sonunda bitti. Keyifli okumalar ve bol kazançlar diliyorum. Yazımı soru-cevap kısmı ile özgünleştiriyorum. Bu yüzden soru cevap 1,2,3… şeklinde yazılarımı yazacağım.
Yorum kısmına sorularınızı yazabilirsiniz.

-Kripto Para Nedir?

Digital-Money-820x420-640x360

Türkiye’nin ilk yerli kripto parasıdır. Kripto para, bir bilgisayar donanımı temelli cihazların belli algoritmanın(sincabı fındığa götürme bulmacası gibi)deşifre edilmesiyle ortaya çıkan çok küçük bir paradır. Günümüzde Bitcoin önde gitmekle beraber Ethereum, Ripple, Litecoin, Dash gibi bir sürü alt coinde bulunmaktadır?

-Intexcoin Nedir?

12645162_158879591159247_584963373035661061_n

Intexcoin Türkiye’nin ilk yerli kripto parasıdır. İlklerin ve profesyonelliğin vermiş olduğu, dijital çağda lale devrini başlatacak, ticarette; destansı, ihtişamlı ve görkemli bir yer edinecek bir para birimidir. Hani daha demin dediğimiz makinelerin deşifre ettiği paralar vardı ya? Onlarında eksikleri incelendikten sonra, tamamlanarak ve sadece yastığımın altına koy değerlensin politikasıyla değil de sokakta, ticarette, e alışverişte, yatırımda, tavsiye ağ pazarlama da çok yönlü kullanılabilecek bir para birimi olarak ortaya çıkmıştır. Intexcoin nedir? sorusunun ilk cevabıda budur.

-Intexcoin ’in Değeri Nedir, Kim Belirliyor?

gencborsa1

Intexcoin ‘in değeri 25 Mayısta ilk minex i alan bireyin 75 günlük kuluçka devresinden çıkılacak olan
intexcoin’i satması ile değer kazanacak. Bu kısımda hâla ”intexcoin nedir?” diyebilirsiniz sabredin diğer soruların cevaplarını okudukça anlayacaksınız :)Daha sonra intexcoin sahipleri istediği fiyata paralarını alış-satış platformuna koyarak satabilecek. Fakat ortalama bir fiyatı olacağı için piyasanın çok altında fiyatta satmak size hız sağlayacağı gibi üstünde satmak da hızınızı yavaşlatır fakat satıldığı takdirde daha fazla kâr etmenize olanak sağlar.

-Intexcoin i Nasıl Üretiriz?

Bitcoin-Virtual-Mining-in-the-Real-World-650x365

Minex adlı cihazlarla. Şu an 12 Mayıs itibarı ile 1 minex günde 51.82 intexcoin üretiyor. Fakat bu sayı git gide azalmakta. İlk zamanlarda ki minexler 56 üretim yaparken, şimdi tüm minexlerin üretimi 2 aylık süreçte 4.18 düşüş yaşadı. Bunun sebebi ise cihazların 10 günde bir zorluk seviyesini ayarlamasıdır.

-Neden Intexcoin Üretimi Gün Geçtikçe Azalıyor?

borsa_gunun_ilk_yarida_dusus_yasadi_h45752-1440x564_c

Sizin bir altın madeniniz var. Makineniz günde 56 kilo altın çıkarıyor. Makine altın çıkarıyor fakat gün geçtikçe daha derine inmek için daha fazla çaba sarf etmesi gerekiyor. Fakat makineler zaten ilk gününde de maksimum performansta çalışıyordu. E peki ne olur? Günde 56 değil de 55 kazar. Git gide derinlik arttıkça bu düşer de düşer. Minexler de aynı şekilde bulunan, keşfedilen bloklardan sonra yeni keşifleri için daha zorlanıyor ve bu şekilde üretim azalsa da bu coinin değerlenmesine sebep oluyor. Az olan şey değerlidir. Burada ilk başta yatırımında önemi, fırsatı ortaya çıkmış oluyor. Fakat siz daha fazla coin istiyorsanız 50 adet minex’e kadar almanıza izin veriliyor. 1 minex senelik kiralama bedeli: 500euro+ KDV’dir. Bu birçok Bitcoin ve alt coin makinelerine göre uygun bir rakamdır. Minexlere sahip olmanız için aşağıda yazacağım intexplace’e de sahip olmanız lazım. Ayrıca daha değerlenmemiş bir coin olduğunu ve bunun fırsat olduğunu unutmamak gerekir.

-Intexcoin Elde Etmenin Başka Yolu Yok mu?

14165428

Çıkmaz sokaktasınız maalesef.Şaka şaka bunu diğer coinler gibi sanmayın 🙂 Tabii var. Dediğimiz gibi minexler, intexcoini üretiyor. Ayrıca sistemin içinde e-alışveriş sitesi mevcut. Bu portala ulaşmanız için intexplace adlı üründen almanız gerekiyor. Onu aldığınız zaman aynı anda 50 ürüne kadar ürün koyup, ticaret yaparak sattığınız ürünler karşılığında coin elde edebilirsiniz. Hatta sattığınız ürünlerin kârlarını minimize ederek daha hızlı satılmasını ve böylelikle zamanı geldiğinde kârlanan coinlerinizi bozdurarak çok daha güzel maddi fırsat kapılarını açmanız mümkün olabilir.

Ayrıca bir yolda, intexcoin kabul noktası olmanız ve bu coinlerle dükkanınız ya da herhangi bir ürün sattığınız yerde ödemelerinizi intexcoinle almanızdır.

Başka bir yolda intexplace ve minex ürünlerinin tavsiyesini yaparak elde edeceğiniz bonusların yarısının intexcoin almanız için ayrılması ve bunlarca coin almanızdır. Sonuç olarak:

1-) Minex alma 2-)Intexplacede ürün satma 3-)Tüccar olup ürün satma 4-)Tavsiye pazarlama yapıp bonuslardan intexcoin elde etmeniz mümkün. Intexplace 1 kerelik alınır. Ücreti 250 Euro KDV’dir.

-Intexcoinleri Diğer Alt Coinler Gibi Exchange Sistemiyle Alamıyor muyuz?

The_Evolution_of_Exchange

Şu anlık Exchange sistemi yani coin alım-satım sistemdeki üyeler arasında gerçekleşiyor. Bunun sebebi ise binanın temellerinin sert demirlerden örülmesi gibi algılayabilirsiniz. Eğer ilk zamanlardan itibaren herkesin evde üretebileceği bir coin olursa gelecekte Bitcoin ve diğer coinlerde görülen yoğun spekülasyonlar ve hatalar görülmesi kaçınılmazdır. Birde olaya şuradan bakmalısınız; bugün bir döviz bürosuna gittiğinizde dolar alabiliyorsunuz öyle değil mi? Bu sizin için kolay olabilir. Bunun sebebi piyasadaki dolar fazlalığıdır. Dövizlerin çoğunda gelişmemiş ülkelerin para birimleri olmaz. Fakat şu anlık intexcoini elde etmek, gelecekte çok büyük kârlara sebebiyet verebileceği için aynı şekilde başka sitelerde şu anlık Exchange kapalıdır.

Bir sonraki soru-cevap yazısı için beklemede kalın. Beklemek istemiyorsanız yorum kısmına soru sorabileceğiniz gibi bana mail,arama yoluylan ulaşabilirsiniz. Ben sabırsızım bu ürünleri hemen almak istiyorum ya da ücretsiz üye olup ortama bakmak istiyorum diyorsanız üye olmanız için gereken link

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

(RESİMLER ÖRNEKTİR.)

Paylaşmak mı istedin?Share on Facebook1Tweet about this on Twitter

Yorumun Varsa Sessiz Kalma

Top