Buradasınız
Ana Sayfa > Ekonomi > Geleceğin Parası İntexcoin Nedir? Ne Kadar Kazanabiliriz ?

Geleceğin Parası İntexcoin Nedir? Ne Kadar Kazanabiliriz ?

Intexcoin sunumu:

Intexcoin‘i anlatan videolar mevcut. Elimizden geldiği kadarda videoları geliştirip yenilerini ekleyeceğiz. Fakat youtube kanalıma ulaşamayan veya videoları yeterli bulmayan arkadaşlarımız için detaylı bir kazanç planı anlatımı yapmaya karar verdim.

Şunu söylemeliyim ki birazdan yazacağım bilgileri görünce kendi kendinize ”Yok artık”, ”Buda mı oldu? , ”Hadi canım” gibi tepkiler vermeniz normal. Bunu ilk başta hepimiz yaptık ve yapanlarda olacaktır. Lütfen ilk başta dogmalarınızı,tabularınızı yıkıp, önyargılarınızı değiştirerek okumaya devam edin. Belki de koca denizin ortasında ufak bir sal, salda ne var ne yok bir yelken, ilerlemek için kollarından başka gücün yok, çırpıyor çırpıyor çırpıyorsun, terse bir rüzgar esiyor başladığın yerdesin, kim bilir?

Hayal Ettiğimiz o Kariyerler…

Eminim ki bu yazıyı okuyan çoğumuzun zamanında Ağ Pazarlama şirketlerinde görev almış ya da çevresinden birini görev alırken seyretmiştir. Fakat çoğunda ortak bir sorun şu idi : ”Ben kazanıyorum ama ekibimdeki diğer üyeler kazanamıyor ?” . Yani kazanç bir şekilde ekibin içinde oluşturulamıyordu. Bunda ki faktörlerden bazılar aylık aktiflik bedelleri, ürünün piyasa koşullarına göre pahalı olması ve ürünlerin insanlara para kazandırmasından çok tüketime zorlamasıydı. Bu bahsettiğim görüşler ne yazık ki liderler arasında yaygınlaşmaktadır.

Peki şimdi karşımıza nasıl bir iş, vizyon, ürün ve kazanç çıkmalı ki artık hayal ettiğimiz o kariyerlere ulaşabilelim? Meraklandırmak istemiyorum ama bir sorum olacak. Bu zamana kadar para için çalıştınız, onun yüzünden borçlara girdiniz, belki tehdit edildiniz. Şimdi paranız sizin için çalışıp gelir sağlayacağını söyleseydim, bundan yararlanmak ister miydiniz?(faizden bahsetmiyoruz…)

Intexcoin, ağ pazarlama uzmanlarına, bu sektöre gönül vermiş insanlara öyle güzel bir fırsat sunuyor ki! Vizyonu görebilmeniz açısından açıklayayım;

Intexcoin de ekibinizdeki her kişinin kazançları olacak. Ekip kurmak için hiç çaba göstermeseler, bu yolu tercih etmeseler dahi yatırımları ile bu mümkün. Aktiflik dertleri yok! Böylece büyük bir problemde ortadan kalmış oluyor. Sonuç olarak ”Birini arkadan bıçakladığında, ucu er geç sana dokunacak bir döngü başlatmış olursun.” sözündeki bıçağa burada yer verilmiyor. Otel toplantılarında kaygılı ekibimi değil, kazancı ile mutlu cebine para koyan ekibimi davet etmek isterim.

Intexcoin ile Nasıl Para Kazanacaksın?

Temel mantık basit. Biz bizim için 365 gün boyunca gece gündüz, 7/24, hiç yorulmadan, bıkmadan çalışan kripto para üreten makinalar kiralıyoruz. Bu makinalar gün sonunda kazdığı Intexcoinleri sanal cüzdanımıza aktarıyor. Daha sonra 75 gün kuluçka süresinden çıkan coinleri istediğimiz değerden saıtıp kara geçiyoruz. Tek şey bu makinaları kiralamak. Gizli, saklı, sonradan öğrenebileceğiniz hiç bir nokta yok.

Intexcoin üreten makinayı kirala => Günlük coinler hesabına gelsin => Coinler kuluçkadan çıksın => Altın bozdurur gibi borsada anında bozdur ve gelirini banka hesabına iste

Intexcoin ile Ne Kadar Para Kazanırsın?

Örnek senaryo: 1 minex kiraladınız. İlk minex 750 Euro+kdv ve daha sonra maksimum 50 olmak kaydıyla her bir minex 500 Euro+kdv. 750 Euro+kdv lik yatırımınızla 1 senede 8000 coin üretti. 1 intexcoin 0.2 Euro’ya çıktığında 1600 Euro, 0.5 Euro’ya çıktığında 4000 Euro 1 Euro olduğunda 8000 Euro kazanacaksınız. Yani coin değerine bağlı artarak kar da artmakta. Kiralamış olduğunuz minex sayısı yani yatırımınız arttıkça karınızda doğru oranda artar.(Sayılar temsilidir gelişmeler,üye sayıları arttıkça daha iyi bir senaryoda çizilebilir, daha kötüsüde. )

İnanın bu kısmı dahi aramızda yer almanız için yeterli ama burası bizi rahatlatan kısımdı. Yatırımcıyı ilgilendiren kısımı özce anlatmaya çalıştım. Şimdi ise tavsiye ve ticaret boyutunu da işe dahil ederek ne kadar kazanabileceğiz ona bakalım.

Intexcoin ve Tavsiye Ticareti

Öncelikle sistemde tavsiye ticareti yapmak için minex almanıza gerek olmadığını söylemek isterim. Üretim yapan herkes intexplace ürünüde alıyor ama sadece tavsiye ticareti yapacak kişiler ve birazdan anlatacağım e-ticaret yapacak kişiler 250 Euro+ kdv vererek sisteme dahil olabiliyorlar.

direkt

  1. Bonus: Direkt Bonus % 15 Sizin referansınızla sistemden ürün satın alan kişilerden gelen nakit komisyon kazançları ve bonuslarıdır.

hızlı

2.Bonus: Hızlı Başlangıç Bonusu + %5 Direkt satışlarınızdan ilk 30 gün boyunca, %15 yerine toplamda %20 nakit komisyon ve bonus kazanırsınız.

çevrim

3.Bonus: Çevrim Bonusu % 10 Çevrim bonusu binary sisteme göre çalışır. Zayıf bacağınızdaki BV’ye göre toplam %10 nakit komisyon ve bonus kazanırsınız. Kayıt ettiğiniz veya üst sıralarınızın sizin kollarınıza yerleştirdiği üyelerden sonsuz derinlikten BV alırsınız. Sağ ve sol bacağınızda 500 / 500 BV dengesi oluştuğunda; . Nakit komisyon: 25 € Intexcoin bonusu : 25 € Eşleşme sonunda kalan BV’ler silinmez.

eşleş

4.Bonus:Eşleştirme Bonusu %3 Kariyer seviyenize göre 8 jenerasyonunuzun oluşturduğu çevrim bonuslarından %3 gelir (%1.5 Nakit / %1.5 Intexcoin alımı) elde edersiniz.

kariyer

5.Bonus:Kariyer Bonusu

intexcoin-kariyer-planı

Düzeltme: Usb Bellek Yerine Samsung Taşınabilir Şarj Cihazı

tüccar sürprizz

6.Bonus: Gelecekte tüccar bonusu ve sürpriz hediyeler.

Tavsiye Ticareti İle Ortalama Aylık Ne Kadar Kazanırım ?

Şimdi vereceğim rakamlar tamamen ortalama ve tahminen rakamlardır. Almış olduğunuz minexlerin karları dahil edilmemiştir. Sadece bonuslar temel alınarak tahminime göre yazılmıştır. Liderlik koşullarının 1 tanesini sağlamadığınız için ilk seviyede 1000 lerce üyenizle büyük meblağlar da kazanabilirsiniz, yüksek liderlik seviyesine ulaşıp ekibinizle tüm gün yattığınız için yazılandan daha düşük meblağlar da kazanabilirsiniz.

BEGINNER | €50

LEADER | €175

SENIOR LEADER | €375

PROFESSIONAL LEADER | €850

COORDINATOR | €2500

SENIOR COORDINATOR | €5500

PROFESSIONAL COORDINATOR | €15000

DIRECTOR | €28000

SENIOR DIRECTOR | €63500

PROFESSIONAL DIRECTOR | €90000

 

Intexcoin İle Ticaret

Ege Art Yapı, Pagos Travel, Ambar City ve bir sürü Intexcoin kabul noktaları gibi sizde dükkanınız da Intexcoin kabul ederek müşteri kalitesini, sayını arttırarak vizyoner bir girişimci bir ticaret uzmanı olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken evet demek. Hemen dükkanım yok diye üzülmeyin. www.intexplace.com e ticaret sitesi hepimizin dükkanını oluşturmaya fırsat sağlıyor.

CHAMPİONS Team’ Dahil Ol!

Ağ Ticaret’inde çok kazanmak istiyorsanız Profesyonel olmanız gerekiyor. Profesyonel olmanın ilk adımı da Profesyonellerin yer aldığı bir ekibe dahil olmak! İşte o yüzden sizi CHAMPİONS Team’e davet ediyorum.

CHAMPİONS Team Nedir?

Ağ Ticareti’ne gönül vermiş ve bu ticareti Intexcoinle birlikte icra eden Profesyoneller Topluluğu olarak adlandırabiliriz. CHAMPİONS Team bünyesinde Network Profesyonelleri, İş Adamları, Öğretmenler, Mühendisler, İnternet Yatırımcıları, Üniversite Öğrencileri, IT Uzmanları ve Asistanları vs. bir çok sektörden insanları barındırmaktadır.

Tek cümle ile Yatırım ve Ağ Ticaretleri arasında Intexcoin çok iyi bir tercihtir. Fakat Intexcoin ile başlamaya karar verirseniz ‘Biz Süper Tercihiz!’ Bu cümlenin haklılığını her saat yaşıyoruz..


Sevdiğim bir söz ile yazımı burada bitirmek istiyorum.

roflbot

Eğer gerçekten işiten kulaklara sahipsek,

Allah bize kendi dilimizde seslenir.

Hemen bana bak, geçerken merhaba dersin 😉

Yorum kısmına sorularınızı sormaktan çekinmeyin, intexcoin kaç euro?, intexcoin nedir?, intexcoin kazancı nedir? gibi soruların cevapları yazıda vardır. Lakin daha detaylı örselemek size kalmış. Ücretsiz Kayıt Linki

Paylaşmak mı istedin?Share on Facebook4Tweet about this on Twitter

Yorumun Varsa Sessiz Kalma

Top