Buradasınız
Ana Sayfa > Sinema > Anime > En Gereksiz 7 Pokemon

En Gereksiz 7 Pokemon

90’lı yıllarda çocukların vazgeçilmez çizgi dizi serisi olan Pokemon birçok karakteri ile hala hayatımızda yer almaktadır. Pokeball sahibi olmak isteyen milyonlarca insan bulmanız şuan bile imkansız değil hatta Pokedex’e sahip olup bütün Pokemonların bilgilerine sahip olmak isteyen insanlarda bir bu kadar sayıya sahiptir. Fakat ben bir yazılımcı olarak elime bir Pokedex geçirsem ilk yapacağım iş içindeki yazılımda bazı Pokemonların özelliklerine “Gerizekalı” veya “Sinir Bozucu” ibarelerini eklemek olurdu. İşte bunlardan bazıları…

1) Charizard
1 numaraya Charizard’ı eklemeseydim kendimi suçlu hissederdim. Ash ne zaman ona ihtiyaç duysa Charizard Ash’i hiç umursamadan uykusuna devam edip çoğu zaman Ash’i yüzüstü bırakırdı. Bu yüzden “Sinir Bozucu” ibaresini sonuna kadar hakediyor.

006Charizard_AG_anime

2) Jigglypuff
Herkesi o çirkin sesi ile uyutmayı başarıp sonrada buna kızarak herkesin yüzünü boyaması ile Jigglypuff “Gerizekalı” ibaresini hakedenler içinde.

20090827201415!Jigglypuff

3) Psyduck
Olur olmaz yerlerde ortaya çıkması ile “Sinir Bozucu” aynı zamanda hiçbir işe yaramaması ile de “Gerizekalı” ibarelerinin ikisinide hakeden nadir Pokemonlardan biri.

Psyduck_AG_anime

4) Magikarp
Yaptığı tek iş olduğu yerde çırpınarak saçma sapan hareketler çıkarmaktı. Bu yüzden “Gerizekalı” ibaresini eklemekten çekinmezdim.

20131124162710!PCO106Magikarp

5) Meowth
Pikachu’yu kaçırmak için yaptığı planların başarısızlıkları ile ünlü olan Meowth(Miyav) “Gerizekalı” ibaresini hakedenlerden.

Meowth_anime

6) Jynx
Milleti sürekli öpen sokakta görseniz yol değiştireceğiniz bu Pokemon “Sinir Bozucu” ibaresini hakediyor. Ayrıca Bülent Ersoy’a benzerliği sayesinde Türkiye’de baya meşhur Jynx.

124

7) Snorlax
Bir karakter düşünün yaptığı en önemli iş yemek ve uyumak. İşte bu özellikleri Snoarlax’a “Sinir Bozucu” ibaresini getiren özellikler.

143

 

Paylaşmak mı istedin?Share on Facebook0Tweet about this on Twitter

Yorumun Varsa Sessiz Kalma

Top